1.jpg

Комунальний заклад "Смілянська спеціальна школа Черкаської обласної ради"


Виховувати та навчати
може лише та школа,
в якій люблять дітей.

Г. Хижняк

Гурткова робота

Одним з важливих завдань, які стоять перед школою є виховання у дітей інтересу і смаку до праці, до набуття знань і навичок в різних галузях. Шкільні гуртки покликані розвивати нахили учнів, удосконалювати, поглиблювати і розширювати знання школярів, прищеплювати їм практичні навички і уміння потрібні у житті.

Гурткова робота є важливою формою позакласної роботи в школі. При організації гурткової роботи намагаємось як найбільше наблизити її зміст до інтересів дітей, щоб вона давала дітям необхідні знання і навички, прищеплювала любов до праці, сприяла розвиткові їх здібностей.

Кожний учнівський гурток має певну мету і ставить певні вимоги до гуртківців. В роботі гуртків використовуються різноманітні форми і методи, які приваблюють дітей. Корекційно-виховна робота забезпечується шляхом залучення до участі у гуртках: «Музеєзнавці», «Закон і ми»«Рухома  іграшка»«Патріотичний гурток»«Права та обов'язки дітей України»«Спортивно-танцювальний», «Супер рученята», фотогурток «Погляд», «Юні пожежники», «Юні регулювальники». 100% діти зайняті в гуртковій роботі.

Результати своєї роботи гуртківці виставляли на виставки, як шкільні, так і на міські, обласні.

 

 

Наша адреса

Панель керування

Забули свій пароль? Забули свій логін?

Контакти

20700, Україна, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Соборна, 240
(04733) 4-44-84, 4-44-70
specschool@ukr.net