1.jpg

Комунальний заклад "Смілянська спеціальна школа Черкаської обласної ради"


Виховувати та навчати
може лише та школа,
в якій люблять дітей.

Г. Хижняк

Подорож станціями здоров'я

В рамках Всеукраїнського Тижня громадянського здоров'я, учитель основ здоров' я Майборода Т. В., провела позакласний захід зі здобувачами освіти 5-7 класів " Допоможи другу. Подорож станціями здоров'я".
Руханка під час проведення заходу " Допоможи другу. Подорож станціями здоров'я"
Відео https://www.facebook.com «Смілянська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

 ””
 ””
 ””

 

Подорож країною безпеки

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності "Подорож країною безпеки" класний керівник 1 класу Новікова Л. В., провела з першачками цікаву вікторину "Вивчай, знай, виконуй".

 ””
 ””
 ””

 

Флешмоб "Надія Є"

У Всесвітній день ЗДОРОВ'Я наші учні підтримали флешмобом онкохворих дітей "Надія Є". Цей захід має на меті привернути увагу до дитячої онкології, розповісти, що її можна лікувати, і подякувати людям, які жертвують кров, гроші, час та увагу цим дітям, підтримуючи їх, що вони не одні". Бажаємо міцного здоров'я і не падати духом!  Відео https://www.facebook.com «Смілянська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

 ””
 ””
 ””

 

День здоров'я

Всесвітній день здоров'я учні нашого закладу зустріли цікавими рухливими перервами.

 ””
 ””
 ””

 

Тиждень громадянського здоров'я

З настанням весни та в рамках Всеукраїнського тижня громадянського здоров'я учитель фізичної культури Крамаренко Т. В., проводить рухливі перерви. Відеоурок https://www.facebook.com «Смілянська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

 

Тиждень безпеки життєдіяльності

В закладі освіти з 5 квітня по 9 квітня проводиться Всеукраїнський тиждень громадянського здоров'я та
В рамках Тижня сьогодні були проведені заходи вихователем Герасименко І. М., з учнями 6 класу
"Бережи зуби з молоду", здобувачі освіти 5 класу виготовили стінгазет у "Ми за здоровий спосіб життя" та практичним психологом Ожиговою В. О. "Ваше здоров' я" з учнями 5-10 класів. Заходи були проведені з метою виховання в учнів особистісних якостей, які сприяють збереженню та зміцненню здоров’я, формуванню уявлень про здоров’я як цінність, посиленню мотивації на ведення здорового способу життя, підвищенню відповідальності за особисте здоров’я, здоров’я родини.

 

Тиждень обізнаності та самовираження

З 29 березня по 2 квітня у нашому закладі пройшов Тиждень обізнаності та самовираження у сфері культури. У плані Тижня пройшли: виставка творчих робіт "Світ наших захоплень", День творчості "Розмалюємо писанку", гра "Я-актор", малювання на воді, День петриківського розпису.

 ””
 ””
 ””

 

Для корекції порушень у здобувачів освіти

Нещодавно Міністерство освіти затвердило «Рекомендації щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки учнівської молоді до 2025 року». В нашому закладі освіти учителями фізкультури та ЛФК на кожному уроці використовуються елементи сучасного уроку з метою корекції порушень у здобувачів освіти.
Відеоурок https://www.facebook.com «Смілянська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

Птахи - наші друзі

До акції "Птахи - наші друзі" долучилися і наші учні і власними руками на вихідних днях виготовили годівнички для птахів. Сьогодні святкування міжнародного Дня птахів актуально, як ніколи. Кількість зниклих видів обчислюється сотнями, а повне знищення птахів може спричинити за собою непередбачувані наслідки для людства. Тому головною метою заходів є збереження видового різноманіття та чисельності пернатих.

 

Наша адреса

Панель керування

Забули свій пароль? Забули свій логін?

Контакти

20700, Україна, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Соборна, 240
(04733) 4-44-84, 4-44-70
specschool@ukr.net